10 comments
Avatar
Kestutis Pusinaitis
Įdomus, dinamiškas, įtraukiantis filmas. Puiki festivalio organizatorių idėja - pasiūlyti "katę maiše". Džiaugiuosi, kad patikėjau šia žavinga "avantiūra" ir nuėjau - turėjau didžiulį malonumą.
Avatar
Diana Žmėjauskaitė
Pripažinsiu, kad apgaulingai buvo kviečiame į erotinį filmą, bet buvo pasiūlyta kur kas daugiau negu būčiau galėjusi tikėtis. Idėja, pateikimas, netikėtumas - negalėjau atitraukti akių viso filmo metu. Taip, gal tai nėra nuoseklumo turintis filmas, bet visa idėja, mane asmeniškai, įtraukė. Nes tai buvo netikėta ir tai sukaustė mane kaip žiūrovą. Rekomenduoju visiems pažiūrėti.
Avatar
Laura Stubraite
Nelabai supratau dėl ko filmas pavadintas būtent "erotiniu" trileriu? ir dar N18? N18 nebent dėl kelių scenų su daugiau kraujo. Iki erotikos mano manymu toli buvo, kelios scenos su lesbiečių "žaidimais". Tiesą sakant jau kiek nusibodę tai. Pats siužetas įtraukiantis, netikėtas, bet pati pabaiga įnešė netikėto keistumo, sumišimo. Manau buvo galima įvairiai interpretuoti ją, bet man nelabai tas patiko ir taip per daug visko primalta buvo.
Avatar
Rita Grabiene
Labai patiko, įtraukė, rekomenduojame pažiūrėti ir kitiems.
Avatar
Greta Klimavičiūtė
Nenustojo stebinti iki filmo galo.
Avatar
Avelina Markevičiūtė
Žanrų kratinys, bet ne blogąja prasme. Kam prie širdies absurdo filmai turėtų patikti.
Avatar
Emilija Adomaitytė
Jeigu norisi paaikčioti ir pasinerti į erotiką su kraujo prieskoniu, šitas filmas pats tas! Labai patiko tiek aktoriai, tiek pats story line, kur vietom norisi, kad greičiau grįžtume prie pagrindinių veikėjų, kai akimirkai rodo ką nors kito. Intriga iki pat galo! Mielai žiūrėčiau dar kartą!
Avatar
Domas Jurevičius
Visai nebloga marvel Hulko reinterpretacija 😂
Avatar
Arunas Dovydaitis
Būtų cool filmas.(tiesa jau pačioje pradžioje keletas jaunų žiūrovų apleido salę, nes narkotizuojančios lesbie scenos neatrodė patraukliai), jei perėjus į trilerio žanrą, britė būtų žinojusi, kaip užbaigti situaciją su ta lavonų gausa. Bandymas istorija paversti milžinės ir nykštuko pasaka, man nepasirodė cool... :)
Avatar
Justinas Stankevičius
Žiūrovą stebinantis ir garsiai reaguoti priverčiantis keistas, erotinis ir veiksmiškas filmas