39 comments
Avatar
Jolanta
Nuostabus filmas,labai patiko!
Avatar
ALeksandr K.
Ar tai Hogwarts'as, bet tik be burtų? Tikrai taip. Kupinas jausmų, gero - neretai juodo - humoro ir galų gale puiki istorija. Amerikiečių, nors žiūrisi kaip visiškai "british". O jeigu nežinotum, kelintų metų, pagalvotum, kad 70' ar 80'. Rimtai/linksmai/liūdnai susivalgantis gardėsis.
Avatar
sigita D
Labiausiai patikęs šių metų festivalio filmas, favoritas, tiesiog puikus visapusiškai. Galėtų rodyti per kiekvienas Kalėdas :)
Avatar
Deina W
Jau virš 20 metų mūsų šeimos Kalėdas dominuoja Vienas Namuose filmo peržiūra. Panašu, kad atėjo laikas pokyčiams - ką tik atradau naują mėgstamiausią visų laikų Kalėdų filmą. Šiltas, jaukus filmas kuris ne tik prajuokino bet ir privertė nubraukti ne vieną ašarą. Norisi žiūrėti vėl ir vėl :)
Avatar
Laura Kemeklytė
keista žiūrėti kalėdinį filmą pavasarį, tačiau savotiškai labai sušildė, žavu
Avatar
Rūta Adomavičiūtė
Labai gražiai nufilmuota istorija apie du iš pažiūros skirtingus, bet visgi panašius žmones. Filmas, parodantis, kad žmogui reikia žmogaus. Ir tada tirpsta ledai, krenta kaukės, priimami tau pačiam nepatogūs sprendimai. Ir tai nuveda prie to, kur tu turi būti.
Avatar
Algirdas Tamoševičius
Filmas po kurio viduje ne tik kad šilta, bet ir pagalvoji, kad ir kokie skirtingi žmonės - visi gali rasti bendrų temų ir bendrų dalykų.
Net visai laukiu Kalėdų.
Avatar
Livija Vasiliauskaitė
Vienas smagiausių ir šilčiausių šių metų kino pavasario filmų. Gal ne toks gurmaniškas, skirtas tikrai plačiai auditorijai ir prajuokinantis kiekvieną, tačiau labai gražiai paliečiantis ir rimtesnes temas. Kol kas, kad ir kaip keista, vienintelis šių metų filmas privertęs nubraukti ašarą - netekties tema buvo puikiai atskleista oskaru apdovanotos Da’Vine Joy Randolph.
Avatar
Kestutis Pusinaitis
Gal labiausiai patikęs festivalio filmas. Taip, festivalyje buvo ne vienas meniškai gal stipresnis kūrinys, bet šitas toks paprastas, šiltas, žmogiškas. Mokytojo ir mokinio santykiai, jei ne banaliai pateikti, visada domina.
Avatar
Deimantė Drochnerė
Puikus filmas! Patinka, kai po gero humoro doze slepiasi jautrios temos.
Avatar
Eglė Treigytė
Puikiai nufilmuotas. Rodos per ekraną galima užuosti medines lakuotas mokyklos grindis ir sofas persismelkusias cigarečių dūmais.
Avatar
Giedrė Jautakienė
Ačiū programos sudarytojams už šį filmą - labai gera buvo jį žiūrėti. Humoras nebanalus, o Paul Giamatti nuostabus!
Avatar
Kate Katekerpa
Geras aktorius, puikus kalediniai vaizdai, smagu I kino pavasari itraukti tokio pobudzio filmus.
Avatar
Viktorija Jusienė
Filmas, kuris suartina ir prašviesina net liudniausias žmogiškasias sielas.
Avatar
Rima
Šviesus, linksmas ir prasmingas filmas, kuris gali tapti kasmetine kalėdinių filmų tradicijos dalimi. Sužavėjo Da'Vine Joy Randolph vaidyba
Avatar
Erika Zabuleniene
“Svajonių atostogas” su Paulu Giamatti - reikia pažiūrėt pirmiausiai, nes vėliau “Kino pavasaryje” atrasite daugiau gerokai stipresnių filmų. Nemėgiamo “zanūdos” dėstytojo ir moksleivio santykiai, kartų skirtumai, komiškos situacijos ir … holivudiška pabaiga. Et…
Avatar
Inga Sakalauske
Labai gerai nuteikiantis filmas
Avatar
sVETLANA IVANOVA
Senamadiškas (kas nėra labai blogai) feel good filmas.
Avatar
Sarunas Banevicius
Labai skanus kinas, visom prasmėm!
Avatar
Augustas Cerniauskas
Nerealiai nuostabus filmas, ir juokiausi ir žvengiau ir verkiau! Ačiū už tokio puikaus filmo įtraukimą į Programą!
Avatar
inga mauricienė
Puikus filmas! Jaukus, šiltas ir mielas, paliečiantis ir jautrias, skausmingas temas. Nuostabi aktorių vaidyba. Ir, žinoma, kupinas intelektualių (ir ne tik) juokelių, suteikiančių filmui išskirtinio žavesio!
Avatar
Elzė Šalčiūtė
Ir paverkti, ir prisijuokti! Labai mielas!
Avatar
Vilma U
Ir giliai už senų bambeklių bei maištaujančių paauglių slepiasi atjauta, supratimas, širdies šiluma. Filmas su šypsena :)
Avatar
Bernadeta Jonavičiūtė
Gal būt mažiausiai kino pavasariškas filmas, tačiau tai nereiškia, jog yra blogas. Šiltas, jaukus, įdomus siužetas, po truputį atskleidžiama informacija leidžia žiūrovui keisti nuomonę apie veikėją ir prisiminti, jog knygos neturi būti smerkiamos pagal viršelį.
Avatar
Indrė Leončikė
Patiko! Geras humoras, graziai nufilmuota, idomus veikejai.
Avatar
Gintarė Rudokienė
Labai patiko :) Intelektualaus humoro mėgėjams :)
Avatar
Erika Pilipavičienė
Geras filmas. Bus visko. Ir juoko ir labai giliai kabinančių vietų. Visa žmogiškų jausmų paletė. Po kiekvienu storu apsauginiu kiautu glūdi jautrus, meilės pasiilgęs žmogus.
Avatar
Skirmantė Anuškevičienė
Smagus, šviesus filmas. Įtraukianti istorija, juokingi juokeliai, nuostabūs veikėjų tarpusavio santykiai, kerinti antraplanė aktorė.
Avatar
Ausra M
Nuostabus filmas! Labai gerai papasakota istorija, įdomūs veikėjai, puikūs dialogai.
Avatar
Aušra Ragelienė
Puikus filmas!
Avatar
Kornelija Surblyte
Puikus filmas, jautri istorija, tačiau ir juoko netrūko
Avatar
Lėja Čugunovaitė
Supratau, kodėl buvo nominuotas ir „Oskarams“, ir kitiems apdovanojimams. Veikėjai puikūs, apsupti arogantiškumo, sielvarto, ironijos, nevilties – visko viename. Siužetas liuksiškas, kinematografijai skiriu begalę širdučių, o visiems subtiliems ir kandiems juokeliams – lenkiuosi iki pat žemės, nes taip iš širdies juokiausi jau senokai. Dar buvo scenų, kurios kiek pagriebdavo už širdelės. Pagrindinio veikėjo pokytis toks stiprus, pasiaukojantis, viską atiduodantis… Super!
Avatar
Justinas Stankevičius
Prajuokinantis, nušisypsot priverčiantis filmas, kurį būtinai reikės pasileisti kalėdiniu laikotarpiu.
Avatar
Justina Kartanaite
Puikus filmas! Galima prisijuokti iš sąmojingo humoro, bet taip pat gilus ir nešantis gilią mintį. Visai neprailgo, o siužetas nuo pat pradžių įtraukia.
Avatar
Mantas Masiulis
Nuostabus filmas. Gera kinematografija, suteikianti seno filmo jausmą. Siužetas - kaip svogūnas, filmo eigoje yra lukštenamas ir paaiškina veiiėjų elgesį. Gausu ir komedijinių elementų, kuriuos lengva perprasti ir kurie praskaidrina filmo draminę dalį. Tikrai verta pamatyti šį filmą.
Avatar
Solveiga Radzeviciene
Puikus filmas
Avatar
Meda Ažukaitė
Labai mielas, sušildantis, bet tuo pačiu ir tikras filmas.
Avatar
Monika Baranauskaitė
Nuostabus filmas, žiūrėsiu per kiekvienas Kalėdas iki gyvenimo galo
Avatar
Agnė R.
Puikus filmas, toks jaukus, nuoširdus ir tikras. Labai rekomenduoju!