7 comments
Avatar
Kestutis Pusinaitis
Žiūrėti buvo įdomu, sužinojau kai ką naujo. Puiki vaidyba, įtemptas siužetas.Patiko.
Avatar
Algirdas Grinas
Labai įtraukiantis, primena ,,12 įtūžusių vyriškių".
Avatar
Audra Miksiene
Prancūziškiems filmams būdingas temperamentas, emocionalumas ir subtilumas pasireiškia net ir šiame filme, kurio veiksmas vyksta teismo salėje. Subtiliai atskleidžiamos rasizmo, antisemitizmo įtakos tiek liudininkų parodymams, tiek paprastų žiūrovų salėje simpatijoms/antipatijoms, tiek net ir prokurorų/advokatų pozicijoms. Įtraukiantis, įtaigus ir išlaikantis dėmesį iki pabaigos, puikiai atkurtas istorinis teismo procesas - verta pamatyti!
Avatar
Lėja Čugunovaitė
2 valandos gryno teismo, pokalbių bei įtampos. Viską turi spėti sekti per subtitrus, nors be jų gali pajusti, kokia neapykanta sukasi tarp teisiamojo, teisėjų ir teismo žiūrovų. Susižiūrėjo be problemų!
Avatar
Justinas Stankevičius
Įtraukiantis teismo procesas, kuriame pats galiausiai turi priimti sprendimą dėl Pjero Goldmano.
Avatar
Arunas Dovydaitis
Teisiamas Pjeras Goldmanas, žydų išeivių iš Lenkijos sūnus, linkęs į plėšimus. Bet kad įvykdė dar ir žmogžudystes vieno plėšimo metu, jis KATEGORIŠKAI neigia. Teisėjas, girdėdamas liudininkų, prokurorų, advokatų parodymus, prisiekusiųjų klausimus, turi nuspręsti.

Nuosprendį žiūrovai išgirs. Bet ar jis tikrai teisingas, neaišku ir šiandien. Tolesnis Goldmano likimas sufleruoja, kad šito sužinoti taipo niekada ir nepavyks…

Aš likau patenkintas, kad pabuvojau šiame teismo procese. Prie aktorių įtaigumo niekaip neprikibsi! O kokį nuosprendį galų gale priims teisėjas, filmą daro tiesiog detektyvu…
Avatar
sVETLANA IVANOVA
Visas veiksmas - tik teismo salėje. Jei kas mėgsta tokius filmus - tikrai patiks. Taip pat įdomu palyginti 70-ųjų Prancūzijos teismo sistemą su šiuolaikine mūsų - ar su JAV, prie kurios pripratome, žiūrėdami amerikietiškus filmus.