31 comments
Avatar
Erika Pilipavičienė
Filmas kuris iššaukia emocijas. Nesvarbu kam ir kokias, bet abejingų nepalieka. Mes nekalti dėl to - ką daro mūsų tėvai, bet esame atsakingi už savo poelgius. Ar visada galim teisingai pasirinkti? Kiek daug aplinka gali įtakoti mūsų pasirinkimą ir ne visada teisinga linkme. Puikus filmas.
Avatar
Gytis Marcinkevičius
Įtraukiantis ir gana netikėtas, nors kai ką nuspėjau. Patiko pagrindinio vaidmens kūrėjas.
Avatar
Indre Bruzaite
Netikėti siužeto vingiai, gera aktorių vaidyba. Filmas, patekęs į šių metų KP filmų top 3!
Avatar
Egle Ringaitiene
Pagal pristatymą rinkausi filmą estetiškai gražų :), pro šalį. Ar nusivyliau? Anaiptol. Nostabus, įtraukiantis, netikėtas, stulbinantis ir emociškai stiprus filmas.
Avatar
Kestutis Pusinaitis
Filmas įtraukiantis, pagavus, neleidžiantis nuobodžiauti nė minutės. Bet ar visiškai suprantamas ir logiškas herojaus elgesys?
Avatar
Kristina Girkontė
Stebėtinai sukrečiantis, jei turite patirties iš disfunkcinių šeimų fondo. Apie pamatų trapumą
Avatar
Edita Kandratovič
pasiskaičius komentarų turėjau lūkestį, kurio filmas nepateisino
Avatar
Rima Vaniarchina
Įdomus siužeto posūkis
Avatar
Balys Rutkauskas
Puikus filmas.
Avatar
Edita Aluziene
Puikus bei estetiškai perteiktas filmas. Scenarijus įtraukiantis ir netradicinis. Verčiantis pamąstyti, jog susitelkus į karjerą galime visiškai pamesti ryšį su artimiausiais mums žmonėmis.
Avatar
Erika Zabuleniene
Visai netikėtas kūrinys ypač margoje ir turtingoje šių metų Kino pavasario puokštėje, kaip ir netikėtai pasisukusi detektyvinė istorija - įtraukianti, bet nesukrečianti. Šiemet tikrai yra daugybė stipresnių filmų.
Hide Replies 1
Avatar
Ilona Maraityte
Gal galetute issamiau papasakoti kas vyksta filme?
Avatar
Kornelija Surblyte
Labai įdomus, įtraukiantis filmas.
Avatar
Erika Bartaseviciene
Puikus,kaustantis ir įtraukiantis.
Avatar
Živilė Ralytė-Jakubauskė
Netikėtas, oho. Kaip vienas momentas gali nulemti nesėkmingą įvykių grandinę.
Avatar
Emilija -
Labiausiai patikęs ir palietęs šių metų Kino pavasario filmas, įtraukiantis nuo pirmos minutės ir nepaleidžiantis iki pabaigos. Filmas, kuris prikausto, sumaišo mintis ir pribloškia. Dalis žiūrovų nepajėgė žiūrėti filmo dėl įtampos iki pabaigos ir išėjo iš kino salės, pasibaigus filmui dalis žiūrovų priblokšti emocijų liko sėdėti savo vietose. Labai patiko pagrindinio filmo aktoriaus Marc-André Grondin vaidyba.
Avatar
Lina Šalčiūtė
Tiesiog labai saugus filmo variantas. Patiks ir įtrauks visokio tipo žiūrovus, tikrai didžiausias festivalio atradimas.
Avatar
Kate Katekerpa
Vertas demesio. Savotiskai nustebino.
Avatar
Juozas Augulis
Aprašymas, nu neklaidingas bet sakyčiau per mažai atskleidžia, nepaminėjo džeinės. Vienas iš geriausių filmų šiemet.
Avatar
Ieva Birgelytė
Jei jūsų tėvas miręs ir nelabai džiaugiatės jo moraliniu ir materialiniu palikimu, pažiūrėkit šį filmą - gali visai palengvėti.
Avatar
Giedre Martuseviciene
Apie nenuspėjamą žmogišką prigimtį😳
Avatar
Jurgita Triponiene
Toookio gerumo filmas!Ir daugžodžiaut nereikia..👏👏
Avatar
sVETLANA IVANOVA
Ir stipri drama, ir trileris, ir kažkas tarp šių žanro ir dar kitų. Rekomenduoju.
Avatar
Rūta Giniūnaitė
Įtempta, iki paskutinės minutės nepaleidžianti ir prie kėdės lipdanti juosta. Man teko pora kartų užsidengti akis nuo įtampos, bet buvo verta.

Patiks, jei patiko to paties režisieriaus trileris "Custody", Matteo Garrone "Dogman" arba dabar į galvą ateinantys Denis Villeneuve "Prisoners" arba "Enemy".
Eikit, kol rodo, bet geriausia ne vėlai vakare:)
Avatar
Modesta Brukštaitė
Čia TAS Kino Pavasario filmas, jei kažkam reiktų parodyti apie ką Kino pavasaris apskritai. Įtraukiantis siužetas, puikiai vaidinantys aktoriai, detektyvo, siaubo ir dramos mixas, tobula nenuspėjama pabaiga ir KP klasika - begalės klausimų po filmo, nuo tai kaip visgi baigėsi iki o dėl ko jie nebendravo ir ar tėtis toks buvo visą laiką? Wow, 10/10, man asmeniškai patiko žymiai labiau už "Kryčio anatomiją", tad tikrai labai labai rekomenduoju. Must see.
Avatar
aSTA JAKUCIONIENE
Sužavėti !!! Filmas įtraukė ir pakerėjo. Neišeina iš galvos , tiesiog užvaldė mintis ir protą . Nuostabus aktorių darbas , nebanalus siužetas , sukrečianti pabaiga . SUPER !!!! Norisi dar kažko panašaus . REKOMENDUOJU !!!!
Avatar
Asta Krivickiene
Rekomenduoju, itampa iki galo islaikyta, puikiai
Avatar
Domas Jurevičius
Manau, vienas geriausių filmų šiame festivalyje.
Ir siužetas, ir techniniai elementai puikūs. Pilna "plot-twist"-ų ir painiavos, tačiau tai niekada neatrodo nepelnyta. Pilna tragedijos, siaubo ir komedijos elementų, kurie netikėtai puikiai veikia kartu.

Atrodo, lyg žiūrėtum įspūdingą traukinio avariją ir negali atitraukti akių nuo ekrano.
Avatar
Gabriele Burlinge
Ėjau žiūrėti šio filmo apie jį paskaičius šiek tiek, tačiau tai ką pamačiau pribloškė. Neįtikėtini įvykiai, emocijų bangos, šis filmas man paliko begalinį įspūdį. Dar ilgai tą vakara buvau "Įpėdinio" transe. Aktorių perteiktis emocijos tiesiog skverbėsi per odą.
Avatar
Arunas Dovydaitis
Metai iš metų būtinai pasižiūriu „Kino pavasaryje“ visus belgų filmus. Skirtingai nuo kaimynų prancūzų, kur būna visko, belgai niekada nepaveda. Kaip ir naujasis jų „ĮPĖDINIS“, palikęs labai stipraus kino įspūdį.

Atima amą kelios pradžios minutės. Tokio grožio modelių pasirodymo ant podiumo nebuvau regėjęs! Tame kolekcijos pristatyme nė to podiumo nebuvo, bet renginys taip suprojektuotas, kad stebint iš viršaus – vaizdelis pasakiškas. O dar elektroninės muzikos priderinimas.

Deja, šiuo grožiu mėgaujamės neilgai – mados žvaigždė dizaineris Elijas privalo vykti į tolimąją Kanadą, kur mirė ten gyvenęs jo tėvas. Nors tarpusavyje vyrai nebendrauja jau labai seniai (žiūrovas taip ir nesužinos konkrečių priežasčių), bet pareigą palaidoti tėvą atlikti būtina...

Ir čia filmo siužetą priekin ims stumti.PASLAPTIS. Įdomiausia, kad negalima „Įpėdinio“ priskirti detektyvo žanrui. Netinka ir trileris. Tiesiog PASLAPTINGAS filmas. Žiūrovas ne tik negaus aukščiau minėto atsakymo apie santykius. Užklups ir kur kas rimtesni neaiškumai ir blogybės, kurios taps aiškios tik pačiame istorijos finale...

Tikrai išskirtinė aktoriaus LOUIS CHAPAGNE vaidyba. Elijas pereina per užsidarymo savosiose problemose, pastangų kuo greičiau atlikti pareigą, atmestinumo, suvokimo prie kokių baisybių tenka prisiliesti, didžiulio išgąsčio, supratimo į kokią nelaimę įsitraukė, išsisukinėjimo iš situacijų, veikimo, norint užbaigti bėdas, į kurias įkrito, ir gilaus, gilaus dvasinio bei išorinio raudojimo. Visas toks jausminis kaleidoskopas persirita per mados žvaigždę kelių dienų ir naktų bėgyje. Tai bus sunkiausias laikas Elijo gyvenime...
Avatar
Justina Bu
Pirmas mano Kino Pavasario filmas šių metų feste per didžiąjį ekraną.
Ir ką aš galiu pasakyt?
Kino pavasari, tu gal juokauji?!
Kosmosinis filmas.
Vienas iš tų WOW😳
Dabar jau aš nei kiek nejuokauju.
Daugiau nei rekomenduoju!