4 comments
Avatar
Kristina Girkontė
Meditatyvi pasaka iš Vietnamo
Avatar
Gabrielė Šlimaitė
Mistiškas ir lėtas. Einant į šį filmą reikia nusiteikti, kad nieko greito nebus, bet bus daug kerinčios gamtos vaizdų. Filmas kelia daugiau klausimų nei suteikia atsakymų, bet jam įsibėgėjus bene geriausia juos palikti nuošaly ir priimti dalykus tokie, kokie jie yra. Šis kūrinys skirtas toleruojantiems lėtą kiną ir pasirengusiems 3 valandas neužsnūsti.
Avatar
Erika Zabuleniene
Čia tai tikras “Kino pavasario” filmas - iIlgas, tykus, gilus ir … migdantis:) Arba - meditacinis kelio filmas po Vietnamą.
Avatar
Arunas Dovydaitis
Vienas egzotiškiausių festivalio filmų. Vyksta turizmas iš Lietuvos į Vietnamą, tai planuojantys kelionę, pamatys daug vietnamietiškos miesto ir kaimo realybės, kitokios nei pas mus gamtos. Tai FILMAS-MEDITACIJA.

Ieškantys intensyvaus veiksmo, paslapčių, dramos, gali filmu ir nusivilti. Čia viešpatauja palaiminga ramybė. Niekas niekur neskuba. Viešpatauja ramybė. Galima bežiūrint tas 3 valandas ir prisnūsti – nieko, ko prabudęs nesuprasi, neįvyks…

Formaliai yra aiškus kelio filmo žanras. Labai spalvingas.Išgirsti iš senolkių gyvenimiškos filosofijos. Tokie filmai būtini festivaliui. Puošia jį.