8 comments
Avatar
Jolanta
Filmas apie rudeninę meilę,labai patiko.
Avatar
Rūta Adomavičiūtė
Man patiko. Tas dvejojimas/nedvejojimas savim, kai netiki tavim. Kai atrandi save (bent šiek tiek) iš naujo. Ir kai moki džiaugtis viskuo, kai esi kitoks, nei visi, nors tai - ne savu noru, tai prilipdyta iš nuo vaikystės, bet priimta kaip savastis. Be abejo, kaip jau kiti minėjo, intymios scenos gal ne visiems priimtos, nes "negražios", "kaip čia taip" ir pan. Bet kas norite gražaus, šilto filmo su subtilia humoro gaidele - tai jums. Prieskonio priduota ir pagrindinės veikėjos matomos vizijos, įsivaizdavimai, baimės ir.. pabaiga visiškai netikėta. Rekomenduoju.
Avatar
ALeksandr K.
Gražus, poetiškas ir jausmingas.
P.S. Visiems "estetams" - nuogų, jaunų, gražių kūnų mylėtojams - nerekomenduojama.
P.P.S. Bet... Labai tikėtina, kad kažkada jūs irgi pasensit.
Avatar
Karina Isačenkova
Taip gražu matyti moterį, kuri priešinasi jai metamiems visuomenės lūkesčiams ir standartams, ir taip gerai žino, kas yra apie ją ir kas nėra apie ją. Įkvepia girdėti save ir nukeliauti į Sakartvelą :)
Avatar
Daiva Gylytė
Šiemet įsimilėjau Sakartvelo kiną. Išsiilgta gamta, o jos centre Etero - moteris besąlygiškai mylinti save, kupina stiprybės ir įkvėpimo.
Avatar
Arunas Dovydaitis
Filmas priskirtinas kategorijai „tas vienintelis“, kada prašoma parekomenduoti, ką pasižiūrėti, kai turima laiko pamatyti tik vieną filmą festivalyje...
Avatar
Justina Bu
Dar vienas Kino pavasario saldainis iš Sakartvelo.
Visiškai nuostabus, tobulas filmas!💛
Visiems, išsiilgusiems ko nors lengvo. Kai norisi ne harsh, ne twisted, ne strange. Kai norisi kažko šilto, nuoširdaus, juokingo ir labai labai tikro.
Nerealiai man patiko.
Labai rekomenduoju!
Avatar
Lina Šalčiūtė
Orginalus siužetas ir labai graži siunčiama žinutė