20 comments
Avatar
ALeksandr K.
Ne, tai nėra komedija. Iš tikro tai rimtas filmas su žiupsneliu humoro. Genialus sprendimas atskirti filmą į dvi dalis. Pirma žiūri kaip faktiškai kokį trilerį, antra - tai meilės istorija, virstanti tikro gyvenimo kelio atradimu. "Kodėl šita gėlė išaugo būtent čia?" (citata iš filmo).
Avatar
Karolina Kalinauskaitė
Nustebino scenarijaus nenuspėjamumu. Aktyviai įsipynusios prasmės temos ir netikėtas humoro prieskonis.
Avatar
Nerija Paliulytė
Kai filmo pabaigoje titruose pamačiau, kažkam iš kūrėjų "In memoriam", pajuokavom, kad žmogus net numirė, kol sukūrė tokio ilgo filmą.
O šiaip pagal aprašymą ir treilerį lūkestis buvo didesnis. Per daug ištemptas, nors ir veikėjai įdomūs, ir vaizdai gražūs, trūko kažkokios visumos. Kai kurios scenos tiesiog paimtos lyg iš kito filmo ir įdėtos - personažai įdomūs, bet kuo tai susiję su filmu? Žodžiu, 2.5 iš 5.
Avatar
Rūta Adomavičiūtė
..pradėkim nuo to, kad neužfiksavau, kad šis filmas bus tokio ilgumo. BET - įtraukė. Labai gražiai nufilmuota, miesto ir kaimo/gamtos priešprieša. Netikėti meilės trikampiai. Sužavėjo atmosfera filmo. Ir tokios smulkmenos (o gal ne?) - knygų skaitymas. Jeigu kažkam užkliuvo, kaip ir man, tai skaitė Ricardo Zelarayán "The Great Salt Flats".
Ir pabėgimas. Galbūt pinigai tikrai ne viskas? Svarbiausia.. laisvė?
Avatar
Livija Vasiliauskaitė
Labai subtili komedija, puikiai atskleidžianti gyvenimo rutiną, kasdienybę ir mėginimą bėgti nuo jos. Įdomus sprendimas parodyti būtent tas mažiausiai intriguojančias banko apiplėšimo istorijos dalis, lyg užsimenant, kad visai ne piniguose slypi tas gyvenimo džiaugsmas. Vis dėlto, filmas gerokai per ilgas ir, manau, daugeliui žiūrovų gali pasirodyti nuobodokas.
Avatar
Rima Vaniarchina
Truputį ,,ištemptas",bet siužetas įdomus.
Avatar
Laura Bartusevičiūtė
Bliamba, šitas filmas apie mane. Renkuosi porą metų kalėjime ir asta la vista babes, keliu akis nuo kompo ir rūkstu iš ofiso.
Avatar
Kristina pliskaitiene
Filmas alsuoja kažkokia nenusakoma vidine ramybe, atrodo kad pažįsti filmo herojus ir pats dalyvauji toje istorijoje. Nuostabūs gamtos vaizdai, muzika ir kasdieniai santykiai papasakoti labai nekasdieniškoje istorijoje. Filmas tikrai vertas dėmesio:)
Avatar
Erika Zabuleniene
Labai teisingai šį filmą apibūdino Edvinas Pukšta - tai labai chameleoniškas filmas, kai viskas vyksta visai ne taip, kaip tikiesi ir kaip tarsi turėtų vykti. Bet vis dėlto kažkas jame “veža”, nors ir pabaigą reikia sugalvoti pačiam. Beje šiemet KP daug filmų, paliktų pasibaigti žiūrovui. Keista, kad neišverstas šio filmo pavadinimas, kas išvertus iš ispanų kalbos reikštų tiesiog “nusikaltėliai”.
Avatar
akvilė slišajevaitė
Yra gražių momentų, bet jie tik trumpa atgaiva neįtraukiančiame trijų valandų filmo siužete...
Avatar
Ruta Malkute
tokio nuobodumo komedijos nesu mačiusi gyvenime :) net juokinga, kai pagalvoju :) laukiau tos pirmos valandos pabaigos, kad gal bus juokinga, bet nesulaukiau. antros valandos pabaigoje pradėjau snausti. nope. nerekomenduoju. gaila nėra minusinių žvaigždučių
Avatar
Auksė Juoda
Puikus filmas pamąstymams apie pasirinkimus gyvenime. Tikrai ilgas, bet labai tinka žiūrėti kino salėje, pasinėrus į veiksmą.
Avatar
Bernadeta Jonavičiūtė
Filmas visai neperilgas, trukmė ir ilgos scenos, kuriose nebuvo per daug veiksmo mano manymu puikiai ir atspindėjo režisieriaus norą vaizduoti rutiną, kas puikiai ir buvo padaryta. Rutina puikiai atsispindėjo veikėjų kostiumuose, tos pačios knygos deklamavime. Priverčia pagalvoti apie laisvės troškimą, meilę ir kiek nedaug ištikrųjų žmogui reikia, kad būtų laimingas.
Avatar
Skirmantė Anuškevičienė
Nepatiko. Buvo taip nejuokinga, kad į pabaigą net juokas pradėjo imti :) Gerokai per ilgas.
Avatar
Avelina Markevičiūtė
Jaučiausi lyg pažiūrėjusi du filmus, tiek trukmės prasme, tiek ir paties vaizdo. Buvo šypsnio vietų, buvo 9 salės jausmo, buvo miestriško poetiškumo. Džiaugiausi, kad filmas nemoralizuoja per daug ir palieka vietos žiūrovui viską apmąstyti.
Avatar
Giedre Martuseviciene
Galėtų bũti trumpesnis, arba greitesnis🙂 bet jeigu nepasiduosite po 1val - bus verta🙂 Filmas iš tų, kurie dar lieka galvoje pamastymams
Avatar
Eglė VAŠKEVIČIENĖ
Geras fimas. Labai nenuspėjami siužeto vingiai... neprailgo trys valandos
Avatar
Erika Skinderyte
Labiausiai sužavėjo personažai, iš pirmo žvilgsnio paprasti, niekuo neišsiskiriantys iš minios, filmo eigoje atsiskleidžia kaip gilūs ir turintys savyje daug poezijos, meilės gyvenimui, bei panašių siekių kaip ir kiekvienas iš mūsų tokių kaip noras laisvai pasirinkti ką veikiame su savo gyvenimo laiku.
Avatar
Gintarė Veličkė
Siužetas įdomus, vis lauki, kas gi bus toliau. Buvo vietų keliančių šypseną, bet bendrai gana poetiškas man pasirodė filmas, tik pabaigoje man norėjosi, kad sudėliotų viską į vietas :)
Avatar
Agne Laurinaviciute
Trys valandos neprailgo. Verta pažiūrėti.